Dostatek škol a školek, příroda i dostupnost města. Objevte nové bydlení v Mladé Boleslavi 

Sháníte ideální místo pro rodinný život? Nemusíte si vybírat mezi klidem přírody a snadnou dostupností města. Objevte nové bydlení v rezidenci Green Mladá Boleslav, která kombinuje výhody obojího. Přečtěte si, jaké další bonusy pro život s dětmi nabízí.

rodina na pohovce

Bezpečné bydlení uprostřed zeleně

Novostavba se nachází v klidné a bezpečné části Mladé Boleslavi, která je obklopena zelení a parky. Čtvrť je známá svou bezpečností a přátelským sousedstvím. Můžete tak bez starostí nechat vaše ratolesti dovádět venku a prozkoumávat okolní přírodu. Okolní zeleň také poskytuje nespočet možností pro venčení pejsků. 

venčení psa

Ke spoustě dobrodružstvím láká atmosféra nedaleké zříceniny hradu, vedle které se navíc nachází letní scéna, která nabízí i program pro děti. 

Snadná dostupnost škol i školek

V Mladé Boleslavi se nachází dostatek mateřských, základních i středních škol s vynikající reputací. To vám umožní poskytnou dětem vzdělání na vysoké úrovni, aniž byste je museli každý den daleko vozit. Do školky to navíc máte doslova jen pár kroků z domu.

syn hází míč

V blízkosti najdete dětská hřiště a využít můžete také golfových tréninků pro děti přímo u domu. Pokud vaše ratolesti nejsou fanoušky golfu, můžou si vybrat ze široké nabídky jiných sportů – v Mladé Boleslavi se nachází městské koupaliště i krytý bazén, zimní stadion nebo třeba tenisové kurty.

Okolí novostavby poskytuje spoustu možností pro aktivní trávení volného času. Udržovat s dětmi zdravý aktivní životní styl vám pomůžou sportovní centra, síť cyklostezek, parky a další rekreační zařízení. 

Příroda pro zdraví i pohodu dětí

Pro zdravý rozvoj a učení dětí je důležitý kontakt s přírodou. Zeleň dětem pomůže zbystřit smysly i podpořit zdraví. Vede je k větší fyzické aktivitě, pohybu a hrám na čerstvém vzduchu. Také posiluje schopnost soustředění – a to se bude ve škole hodit. 

TIP: Věděli jste, že i pouhý výhled do zeleně léčí? Ke zmírnění stresu a úzkosti stačí pohled z okna do přírody, který si užijete díky proskleným stěnám. 

Jen kousek do Prahy i Liberce

Mladá Boleslav se nachází ve Středočeském kraji. Pokud budete potřebovat, autem jste v Praze na Černém Mostě za 35 minut, v Liberci za 40 minut. Rezidence disponuje výbornou dopravní dostupností. Autem vám cesta do centra města zabere 5 minut, využít ale můžete i veřejné dopravy. Děti tak můžete do kroužků nebo školy poslat i samotné.

O práci není nouze

Mladoboleslavsko je dlouhodobě silným a ekonomicky stabilním regionem s nízkou mírou nezaměstnanosti, což je další výhodou pro rodiny, které hledají stabilní zdroj příjmů. Místní automobilka i další průmyslové a technologické firmy nabízí dobře placené lukrativní zaměstnání. 


Máte jakékoliv dotazy k bydlení v rezidenci Green Mladá Boleslav? Kontaktujte nás. Společně vytvoříme domov snů vás i vašich dětí.