O projektu

Apartmány Green Mladá Boleslav naleznete uprostřed zeleně golfového hřiště SandMartin’s Holes v Michalovicích, klidné městské části Mladé Boleslavi, za nedalekou řekou Jizerou. Projekt navazuje na restaurační a hotelový provoz golfového hřiště. Za okny budete mít k dispozici 2000 m2 velikou privátní zahradu se zelení, vodními plochami a prostorem pro grilování a odpočinek.

Projekt nabízí 106 apartmánů ve velikostech od 1+kk až 4+kk, 61 podzemních garážových stání a 80 venkovních parkovacích stání. Přízemí nabídne také tři komerční prostory, které zvýší občanskou vybavenost a spokojenost obyvatel.

#

První a druhé nadzemní podlaží obsahuje menší apartmány od 36,4 do 52,4 m2, 3.–6. NP nabídnou nejen větší apartmány pro rodiny s dětmi kolem 80 m2, ale i a luxusní velkometrážní apartmány až do velikosti 135,6 m2.

Všechny apartmány mají buď lodžie, terasy či předzahrádky. Celoprosklené stěny umožňují výhledy do dechberoucí krajiny. Objekt je navržen v energetickém standardu „A“. Jedná se o kombinaci železobetonových a zděných konstrukcí. Každý apartmán má snadno udržovatelné podlahy s funkcí topení a chlazení.

#
#
Příroda
na dosah
#
Golfové
hřiště
#
Pět minut
autem do
centra
#
Dobíjení
elektromobilů

Slovo developera Green Mladá Boleslav

Green Mladá Boleslav snoubí na straně jedné koncept života ve vícepodlažní zástavbě a na straně druhé luxusní individuální bydlení s vlastní zahradou. Každý apartmán má svou terasu, lodžii, nebo balkón. Celoprosklené stěny pak nabídnou dechberoucí výhledy na golfové hřiště.

Zástavba je integrovaná do atraktivní a klidné lokality golfového resortu Sand Martin´s Holes a zapadá do celkového designu areálu. Největším benefitem pro obyvatele je vlastní zahrada o rozloze 2000 m2, která nabídne řadu vodních prvků a míst pro grilování.

Green Mladá Boleslav je projekt, který není zelený jen svým názvem, ale i celkovými provozními technologiemi. Objekt je stavebně navržen v nejlepším energetickém standardu „A“ s velmi nízkými provozními náklady při zachovaní vysokého komfortu bydleni. Budova využívá tepelná čerpadla a každý apartmán bude vybaven podlahami s volbou chlazení či topení.

Chcete se
dozvědět více?

Děkujeme za Váš zájem o Green Mladá Boleslav.
Vaší zprávě se budeme co nejdříve věnovat, zpravidla nejpozději následující pracovní den. Nechcete čekat?
Využijte některý z uvedených kontaktních údajů.

+420 226 292 876
green@homeportal.cz