Prozkoumejte
lokalitu

Nové rezidenční
bydlení v lukrativní
klidné části Mladé Boleslavi
s dostupností centra města.
Nabídka bytů

Golfový resort za okny

V těsné blízkosti bydlení se nachází resort Sand Martin´s Hotel s golfovým simulátorem a 18jamkovým hřištěm, které je součástí privátní zóny. Uzavřený areál, do kterého mají majitelé bytu přístup, nabízí veškerou občanskou vybavenost. Budete to tak mít jen pár kroků do restaurace, posilovny nebo na masáže a fyzioterapii.

#

Město Mladá Boleslav

Mladá Boleslav je historickým městem s vysokou životní úrovní, společenským i kulturním vyžitím a spoustou pracovních příležitostí. Nachází se zde krajská nemocnice, dostatek škol, školek i dětských hřišť. Navštívit můžete divadlo, kino, venkovní plážové koupaliště, moderní aquapark nebo rozsáhlá sportoviště.

#

Zajímavá místa v okolí

Zřícenina hradu Michalovice

Zřícenina hradu Michalovice je známá především svojí nakloněnou věží, která je přístupná veřejnosti. Z jejího vrcholku se můžete kochat pohledem na údolí řeky Jizery a část Mladé Boleslavi. 

#

Škoda Muzeum 

Automobilka Škoda se může pochlubit více než 120letou nepřerušenou výrobní tradicí. O historii firmy založené v Mladé Boleslavi se můžete dozvědět víc v muzeu, které oživuje příběh značky na autentickém místě – v bývalých výrobních halách, kde se od roku 1928 automobily vyráběly. 

#

Hrad Bezděz 

Jako jeden z mála hradů se Bezděz dochoval v původní, nezměněné podobě. I díky tomu si od návštěvníků vysloužil přezdívku Král hradů. Prohlídku lze absolvovat s průvodcem nebo samostatně. 

#

Český ráj 

Území nacházející se ve středním Pojizeří, které vyniká spoustou přírodních i historických památek, se nachází zhruba 40 km od Mladé Boleslavi. Chráněná krajinná oblast je vhodným místem pro náročnější výlety i kratší vycházky s malými dětmi. 

#

Vše, co potřebujete, na dosah ruky

Bydlení v Michalovicích nabízí klid přírody s dostupností centra města. V bezprostřední blízkosti zástavby najdete restauraci a kavárnu. Mateřská školka se nachází pouhých 200 metrů od bydlení. Sportovní vyžití nabízí venkovní posilovna, cyklostezky, golfové hřiště nebo vodáky oblíbená řeka Jizera.

Výhodou lokality je výborná dopravní dostupnost. Jen kousek od domu budete mít autobusovou zastávku. Do Liberce se autem dostanete za 40 min, na pražské P+R parkoviště Černý most za 35 min.

#
Nemocnice
6 min
#
Divadlo
7 min
#
Kino
8 min
#
Kavárna
30 s
#
Školka
2 min
#
Restaurace
1 min

Chcete se
dozvědět více?

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat skrze formulář. Vašim otázkám se budeme věnovat co nejdříve – nejpozději následující pracovní den. Nechcete čekat? Zavolejte nám.

+420 602 055 555
home@drfg.cz