Lokalita

Golfový resort za okny

V těsné blízkosti bydlení se nachází resort Sand Martin´s Hotel s golfovým simulátorem a 18jamkovým hřištěm, které je součástí privátní zóny. Uzavřený areál, do kterého mají majitelé bytu přístup, nabízí veškerou občanskou vybavenost. Budete to tak mít jen pár kroků do restaurace, posilovny nebo na masáže a fyzioterapii.

#

Město Mladá Boleslav

Mladá Boleslav je historickým městem s vysokou životní úrovní, společenským i kulturním vyžitím a spoustou pracovních příležitostí. Nachází se zde krajská nemocnice, dostatek škol, školek i dětských hřišť. Navštívit můžete divadlo, kino, venkovní plážové koupaliště, moderní aquapark nebo rozsáhlá sportoviště.

#

Zajímavá místa v okolí

Zřícenina hradu Michalovice

Zřícenina hradu Michalovice je známá především svojí nakloněnou věží, která je přístupná veřejnosti. Z jejího vrcholku se můžete kochat pohledem na údolí řeky Jizery a část Mladé Boleslavi. 

#

Škoda Muzeum

Automobilka Škoda se může pochlubit více než 120letou nepřerušenou výrobní tradicí. O historii firmy založené v Mladé Boleslavi se můžete dozvědět víc v muzeu, které oživuje příběh značky na autentickém místě – v bývalých výrobních halách, kde se od roku 1928 automobily vyráběly. 

#

Hrad Bezděz

Jako jeden z mála hradů se Bezděz dochoval v původní, nezměněné podobě. I díky tomu si od návštěvníků vysloužil přezdívku Král hradů. Prohlídku lze absolvovat s průvodcem nebo samostatně. 

#

Český ráj

Území nacházející se ve středním Pojizeří, které vyniká spoustou přírodních i historických památek, se nachází zhruba 40 km od Mladé Boleslavi. Chráněná krajinná oblast je vhodným místem pro náročnější výlety i kratší vycházky s malými dětmi. 

#

Zajímá vás něco
dalšího?

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo kontaktního formuláře. Rádi se vám budeme věnovat a zodpovíme všechny vaše dotazy.

+420 602 055 555
home@drfg.cz